Favori Kış Ojelerim

Herkese yeniden merhaba evet bu kez uzun bir ara oldu ama emin olun hem bloğu hem sizleri özledim 🙂 Döner dönmez ilk yazıyı benim en sevdiğim kozmetik ürünlerinden biri olan ojelerle ilgili hazırlamak istedim… Aslında sonbahar ile başlayıp kış ayları boyunca da en çok kullandığım, hem kalıcılığı hem renk uyumu ile benim favorim olan ojeleri sizler için fotoğrafladım ve o zaman onları tanımaya geçelim.

İlk favorim Essence markasının parlak bitişli ojelerinden 53 Rock my world! Kalıcılığı ile beni oldukça şaşırttı diyebilirim, rengi ise tam bu sezonun gözdesi gri tonlarında bence mutlaka bu ojeye bir şans verin derim..Fiyat olarak oldukça uygun Eve Shop ve Rossmann ve Essence standı olan kozmetik dükkanlarından ulaşabilirsiniz…

İkinci favorim ise mat severlere gelsin 🙂 Bu ojeyi hemen hemen üç yıl önce almıştım ve hala benimle oldukça dayanıklı çıktı diyebilirim. Rengini koyu bej tonlarında eğer isterseniz tırnakta duruşunu sizle paylaşabilirim yorum bırakmanız yeterli… Markası gördüğünüz gibi Golden Rose 20 numara bu serinin diğer renklerine de bir bakın derim.

Sezonun diğer bir trend renklerinden bakır tonlarında bu oje olmasa olmazdı tabiki 🙂 Maybelline markasının Color Show ojelerinden 465 Brick Shimmer yine kış aylarında çok sevdiğim ojelerden tırnakta duruşu oldukça başarılı 2 katta tam rengini veriyor, isterseniz top coat ile kalıcılığını daha da arttırabilirsiniz.

Flormar markasının Super matte serisinden M128 Classy Brown sevdiğim kahve tonlarından yapısı oldukça başarılı ve kalıcı …Ojenin tek sevmediğim yönü fırçasının ince olması kalın uçlu fırçaları kullanmak daha kolay geliyor.

Nude ojeler hepimizin favorisi sadece tonları değişiyor kimimiz sarı tonları kimimiz pembe tonları daha çok seviyoruz. Ben bu seriden en fazla “Kind” rengini seviyorum, her kombin ile uyum sağlıyor ve oldukça opak bir yapısı var seride ki diğer renklere göre…

Golden Rose markasından yine sevdiğim başka bir oje Color Expert serisiden 10 numara oldukça soğuk tonlarda ve hafif lilalık içeren gri bence baya uzun açıkladım:) Bu seri en sevdiğim oje serisi olabilir çünkü ne renk alsam hepsinin yapısı ve kalıcılığını beğendim.

Benim bu aralar kullandığım favori ojelerim bunlardı ama tabiki bu kadarla sınırlı kalmak kolay olmadı benim için siz daha fazlasını görmek isterseniz instagram ve snapchat  hesaplarımdan da takip etmeyi unutmayın, kullanıcı adım her zaman olduğu gibi : ozdusum kocaman öperim sizi ….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir