Achromin ile Cilt Lekelerine Son

Achromin krem ve Maske

Merhaba kızlar iyi akşamlar hepinize, yeni ürünler beni her zaman heyecanlandırmıştır, özelliklede cilt ürünleri… Markanın hem içerik zenginilği hem de uygun fiyatları oldukça cezbedici ben de en kısa sürede ürünleri kullanmaya başlayacğım ve bununla ilgili olarak öncesi-sonrası olarak sizlerle detaylı olarak bloğumda yer vereceğim. Hepinizi kocaman öpüyorum.

Ürünlerle ilgili olarak kısaca bilgi vermek istedim umarım keyifle okursunuz.

 

Achromin Leke Giderici Krem ve Maske

Bu sene 50. Yılını kutlayan Achromin, leke giderici krem ve maske ürünleri ile hem dünyada, hem de Türkiye’de büyük ilgi görüyor.

Bulgaristan’da üretilen ve 2014 yılında Türkiye pazarına hızlı bir giriş yapan Achromin, kısa sürede tanınan ve aranan bir isim haline gelmeyi başardı. Özellikle beklentileri karşılayamayan, ancak tonlarca para dökülen krem ve maskelerin yanında, hesaplı fiyatları ve lekeler için sunduğu etkili çözüm sayesinde, gün geçtikçe daha da aranan bir isim oluyor Achromin.

Gelin kısaca ürünleri tanıyalım;

Achromin Leke Giderici Krem

Cilt lekesi problemlerine karşı özel olarak geliştirilmiş Achromin Leke Giderici Krem, melanin sentezinden sorumlu tirozinaz enzimini dengeleyerek lekelerin görünümünü gözle görülür derecede azaltıyor. İçerdiği pigmentasyon azaltıcı etken maddeler ve  E, B3 vitaminleri sayesinde kahverengi ve koyu lekeleri azaltmaya yardımcı olurken, cilt tonundaki düzensizlikleri eşitliyor. Kesin sonuç ve gözle görülür değişim için 3 hafta düzenli olarak kullanılması tavsiye ediliyor.

Achromin Leke Giderici ve Nemlendirici Maske

Özel olarak geliştirilen Achromin Leke Giderici ve Nemlendirici maske, leke karşıtı kompleks karışımı ile cildin üzerinde oluşan lekeleri giderip, kırışıkları azaltıyor. Cildi siyah noktalardan derinlemesine temizlerken, cildin sebum fazlasını emerek sivilce ve siyah noktaların tekrar oluşumunu engelliyor. Ayrıca cildin renk tonundaki düzensizlikleri de gözle görülür şekilde düzeltiyor.

Achromin Yoğun Leke Giderici Maske

Kuru ve hassas ciltler için ideal bir ürün olan Achromin Yoğun Leke Giderici Maske, cilt lekelerini açmaya ve cildi güçlendirmeye yardımcı oluyor. Enerji veren formülü, cildi derinlemesine nemlendiriyor ve cildin nem dengesini uzun süre korumasını sağlıyor. Cilt tonunu eşitleyip aydınlatıyor.

Achromin Bio-Selüloz Leke Giderici Maske

Yüz maskesinde yeni bir dönem açan Achromin, doğal maddeler arasında en çok bilinen “Bio-Selüloz”dan üretiliyor. Bio-selüloz maskenin benzersiz yapısı, cildin en alt katmanlarına ulaşarak, lekelerin etkili biçimde giderilmesine yardım ediyor. Cildi besleyerek erken yaşlanmayı önlemekle beraber cilde gerekli olan tüm bakım ve korumayı sağlıyor.

Achromin krem ve Maske

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir